Jdi na obsah Jdi na menu
 


Páv znásilnil auto

25. 11. 2007
Anglický šlechtic bude mít nemalé vydání s opravou vozu značky Lexus, který byl poškozen pávem, který se prý snažil mít s vozem sex.
Baronet sir Benjamin Slade zažádal na pojišťovně o úhradu výdajů za opravu vozu svého zaměstnance. Modrý Lexus prý utrpěl vážné poškrábání laku a klovance, když se mohutný opeřenec snažil s vozem spářit. Incident ukázal, že pták je svým sexuálním zaměřením homosexuál, neboť samice bývají hnědé a pouze samci jsou zbarveni domodra.
„Kapota vozu je vážně poničena a bude potřebovat úplně nový lak.Pojišťovna z toho rozhodně není nadšena. Už odškodňovali i lidi, které pokousal lev, ale nikdy nehradili škodu za poničený vůz pávem se sexuálním podtextem.“

Americký muž byl při lovu postřelen.
Řeknete si, že to není nic divného. Ale muže postřelil jeho vlastní pes.
James Harris (37) si za nehodu může sám, protože aby mohl zvednout právě zastřeleného bažanta, odložil na zem nezajištěnou zbraň. Jeden ze smečky psů, pak nedopatřením stoupnul na spoušť a celkem 120 broků se zarylo do lýtka pana Harrise. Zranění nebylo život ohrožující, ale na dlouho dobu lovci život pořádně znepříjemní.
Takovéto nehody nejsou v poslední době výjimkou, prý mají nemocnice s ošetřování lovců, které postřelil jejich vlastní pes zkušenosti několikrát do roka.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář